Katalog produktů a služeb > Provozovny > Český Krumlov > Poskytovatelé sociálních služeb

Dům pro seniory Wágnerka

Dům pro seniory Wágnerka Dům pro seniory Wágnerka

Nad Nemocnicí 153
38101 Český Krumlov
Kontakt: Hana Spoladore

Telefon: +420 380 731 172
Mobil: +420 776 364 940

E-mail: info@wagnerka.cz
WWW: www.wagnerka.cz

Poloha: Český Krumlov

Dovolujeme si Vám představit místo, kde kompletně, se zájmem a otevřeným srdcem zajistíme spolehlivou péči o Vaše rodiče a Vaše blízké – dům pro seniory Wágnerka.

Nachází se v malebném středověkém městě Český Krumlov, zaneseném do seznamu památek UNESCO. Město má zajímavou minulost vycházející především z významných historických postav a událostí na panství Vítkovců, Rožmberků a posléze dalších šlechtických rodů. Hrad a zámek, kostely, klášter, renesanční domy a celá historická část Českého Krumlova zasazeného do malebného a romantického okolí dává městu neopakovatelnou atmosféru.


Kvalifikovaná péče

..

Kompletně, se zájmem a otevřeným srdcem zajistíme spolehlivou péči o Vaše rodiče a Vaše blízké – dům pro seniory Wágnerka. K základní péči o klienty patří především nepřetržitá zdravotnická péče a lékařská pomoc. Lékař ordinuje v DS Wágnerka 2x týdně. K dispozici jsou i nejnovější pomůcky pro péči o seniory.

Dbáme i o kulturní, společenské, sportovní a turistické vyžití našich klientů (přizpůsobené zdravotnímu stavu). Naším zařízením jsou pořádány pro klienty různé akce, vycházky, oslavy výročí s občerstvením i hudbou.

V budově se nachází plně funkční restaurace, která bude slouží pouze pro klienty a jejich návštěvy, v rámci zajištění soukromí a pohody není přístupná ostatní veřejnosti. Restaurace má kapacitu 80 míst a bude sloužit i jako přednáškový, kulturní a taneční sál při akcích pro naše klienty.


Služby

..

Kapacita 74 mist v jedno-, dvou- a třílůžkových pokojích s nadstandart. soc. zařízením.
Cílová skupina: osoby s chronickým onemocněním osoby s jiným zdravotním omezením senioři.
Věková struktura cílové skupiny: dospělí (27-64let), mladší senioři (65-80let), starší senioři.
Mobilita klientů je zajištěna výtahem a madly na každém patře. Pokoje jsou vybaveny TV, regulací klimatizace a vytápění, komunikačním zařízením, WiFi přístupem k internetu. K základní péči o klienty patří především nepřetržitá zdravotnická péče a lékařská pomoc. K dispozici jsou nejnovější pomůcky pro péči o seniory, včetně elektricky polohovatelných postelí s vynikajícími matracemi. Dbáme i o kulturní, společenské, sportovní a turistické vyžití našich klientů (přizpůsobené zdravotnímu stavu). Naším zařízením jsou pořádány pro klienty různé akce, vycházky, oslavy výročí s občerstvením i hudbou. V budově se nachází také sesterna, klubovna, prádelna a plně funkční restaurace, která slouží pouze pro klienty a jejich návštěvy, v rámci zajištění soukromí a pohody není přístupná ostatní veřejnosti. S kapacitou 80 míst je i velmi vhodný přednáškový, kulturní a taneční sál při akcích pro naše klienty. Dům pro seniory Wágnerka je umístěn ve velmi klidném prostředí a nádherné přírodě.