B2B > Pro partnery

Kurzy cizích jazyků
pro zvýšení kvality služeb v cestovním ruchu


Jazyk sehrává důležitou roli při poskytování služeb zahraničním klientům, přirozená komunikace v cizím jazyce přispívá k jejich spokojenosti. Podívejte se, co si myslí pan Ing. Pavel Hlinka, viceprezident Svazu obchodu a cestovního ruchu ČR, o tom, jak důležité jsou znalosti cizích jazyků ve službách.

Jako reakce na tyto požadavky vznikly jazykové kurzy pro oblast cestovního ruchu, které spojují výhody online studia a výuky s lektorem. Kurzy jsou určeny pro podnikatele a zaměstnance, kteří poskytují služby zahraničním turistům, manažerům hotelů, cestovních kanceláří, restaurací, informačních a volnočasových center. Cílem je jednoduše a zábavně učit profesionály v cestovním ruchu komunikovat v anglickém či německém jazyce v reálných profesních situacích a přizpůsobovat obsah výuky odborných cizích jazyků podle požadavků zaměstnavatelů.

Mezi subjekty, které již tyto kurzy absolvovaly, patří například Hotel Bellevue Český Krumlov či Hotel Budweis České Budějovice. Podívejte se na další reference z oblasti cestovního ruchu. Více informací o jazykových kurzech tvořených na míru pro podniky z oblasti cestovního ruchu se můžete dozvědět zde nebo níže. Vyzkoušejte si demo lekci zdarma!

Obchod v cestovním ruchu

Jazyk: anglický, německý

Kurz je určen pro pracovníky na recepci hotelů, manažery obchodních oddělení, marketingové specialisty. Obsahuje témata odrážející nejnovější vývoj a požadavky zaměstnavatelů po dovednostech pracovníků v cestovním ruchu.

Ilustrační foto jazykových kurzů v CR Obsah modulu:

Navázání obchodního kontaktu
Prezentace hotelu a jeho služeb
Rozvíjení obchodních kontaktů
Poptávka a nabídka
Cenová kalkulace a vyjednávání
Webové stránky hotelu
Smlouvy o spolupráci
Porady
Fakturace a řešení problémů
Výstavy a veletrhy

Více ZDE

Služby v cestovním ruchu

Jazyk: anglický, německý

Kurz je určen všem, kdo se chtějí domluvit v zahraničí či se zahraniční klientelou, pro recepční, hostesky, číšníky v hotelích, restauracích, zaměstnance v informačních, sportovních a zábavních centrech, muzeích a dopravě.

Ilustracni foto 2 Obsah modulu:

Vítejte u nás
Turistické informační centrum
Hotelové služby
Hotelová zařízení
Stravovací služby
Obsluha hostů
Problémy a stížnosti
Cestování a doprava
Kulturní, sportovní a spol. akce
Nouzové situace

Více ZDE


Pro více informací kontaktujte společnost OPEN AGENCY s.r.o. na
emailu: dehner@openagency.cz či na tel. čísle: +420 608 567 151